تهران – نمایشگاه تهران – ادغام الکامپ و تلکام از سال آینده قطعی شد/ آمادگی مجریان اخذ شد

IMAGE635603956623281250

IMAGE635603956623281250
عضو هیأت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: با جلب نظر مثبت برگزارکنندگان، ادغام دو نمایشگاه الکامپ و تلکام از سال آینده قطعی شد و مدت زمان برگزاری به بیش از ۴ روز افزایش می‌یابد.
خسرو سلجوقی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، در خصوص نتیجه پیشنهاد ادغام دو نمایشگاه الکامپ و تلکام، اظهار داشت: برگزار کنندگان الکامپ و تلکام هماهنگی خود را برای ادغام این دو نمایشگاه در سال آینده اعلام کردند. عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران افزود: در این باره با برگزارکنندگان الکامپ از جمله اتاق بازرگانی و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و برگزارکنندگان تلکام هماهنگی‌های لازم انجام شده و نظر آنها اتخاذ شده است؛ نظر تمام فعالان صنعت این است که این نمایشگاه پربار و با تعداد بیننده بالاتر برگزار شود. وی در پاسخ به این سوال که آیا ادغام نهایی شده یا در مرحله مذاکره است، گفت: ۲ نشست با اتاق بازرگانی، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و برگزارکنندگان تلکام برگزار شد و نظر مثبت آنها اتخاذ شده؛ در نشست بعدی باید تمام ذینفعان حضور داشته باشند و برای اجرا برنامه‌ریزی شود. سلجوقی تاکید کرد: بنابراین از لحاظ فلسفی همه فعالان این موضوع را پذیرفته‌اند و ادغام قطعی شده و برای روش اجرا باید هماهنگی صورت گیرد. عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران در پاسخ به این سوال که برای ادغام این دو نمایشگاه، کدام نمایشگاه به زمان نمایشگاه دیگر منتقل خواهد شد، گفت: ‌به دلیل اینکه زمانبندی هیچ یک تا کنون اعلام نشده، زمانی تعیین نشده که لازم به تغییر باشد. وی درباره این که امسال گفته‌ شد که تقویم نمایشگاهی برای چند سال‌ آینده بسته شده و امکان تغییر زمان نمایشگاه الکامپ نیست، گفت: الکامپ هم تاریخ ثابتی ندارد، سال گذشته به دلیل اینکه زمان بسیار محدود بود جابجایی سخت شد اما امسال فرصت زیاد است. سلجوقی درباره مدت زمان برگزاری نمایشگاه نیز تاکید کرد که با ادغام الکامپ و تلکام لازم است که مدت برگزاری نمایشگاه بیشتر از ۴ روز باشد.
منبع

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

تبلیغات در اکسبیز

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 50
  • 2,960
  • 45,102

بستن
*
*