دانلود نسخه جدید نرم افزار اندروید اخبار و تقویم های نمایشگاهی

نرم افزار اندروید اخبار و تقویم های نمایشگاهی
نرم افزار اندروید اخبار و تقویم های نمایشگاهی
نرم افزار اندروید اخبار و تقویم های نمایشگاهی

دانلود نسخه جدید نرم افزار اندروید اخبار و تقویم های نمایشگاهی:

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران در مورد تقاوت نسخه جدید و لزوم به روز رسانی این اپلیکیشن پرسیده اند ، این نوشته به توضیحاتی در مورد نسخه جدید خواهد پرداخت .
اول اینکه نرم افزار تقویم و اخبار نمایشگاه های ایران نرم افزاری برای اپلیکیشن های هوشمند اندروید است و قسمتی از اطلاعات پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران را به کاربری که این نرم افزار را بر روی تلفن یا تبلت خود نصب نموده نمایش می دهد .
قسمتهایی چون دانلود تقویم های pdf شهر های مختلف ، اخبار نمایشگاه ها ، فراخوان های نمایشگاهی ، مباحث بازرگانی هنری و نمایشگاهی و عکس روز از قبل بر روی این اپلیکیشن وجود داشت .
در نسخه جدید ضمن بهبود نحوه مرور مطالب بخشهای جدیدی چون رویداد های نمایشگاهی امروز ، نمایشگاه های پیش رو و تقویم و مشخصات مراکز نمایشگاهی اضافه گردیده که بوسیله مرورگر داخلی این نرم افزار صفحاتی که فقط برای دسترسی این نرم افزار تعریف شده را به نمایش در می اورد ، همچنین برای کاربرانی که عضو پایگاه هم هستند این امکان بوجود آمده که با مراجعه به بخش یادآوری رویداد ها رویدادهای علامت گذاری شده از قبل را از نظر زمان برگزاری ، مجری و سایر اطلاعات مورد تحلیل و بررسی قرار دهند .
نسخه جدید اپلیکیشن تقویم و اخبار نمایشگاه ها را می توانید با مراجعه به اینجا ، یعنی از طریق لینک زیر از روی پایگاه کافه بازار دریافت نمایید.
https://cafebazaar.ir/app/com.exbiz/?l=fa

در پایان ضمن تشکر از کلیه کسانی که با نظرات ارزشمند خود ما را در این حرکت یاری می نمایند ، تقاضا داریم با ارتباط مستمر و ایراد نظرات خود ما را در بهبود خدمات مورد نظر یاری فرمایید.

دسترسی های این نرم افزار:

 • خواندن کارت حافظه
 • کنترل چراغ قوه
 • کنترل لرزش
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • دسترسی کامل به اینترنت

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

0 دیدگاه در “دانلود نسخه جدید نرم افزار اندروید اخبار و تقویم های نمایشگاهی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

پیشنهاد ما

گروه ارشد اکسپو آرت

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

 • 37
 • 5,405
 • 40,357

بستن
*
*