دانلود نسخه جدید نرم افزار اندروید اخبار و تقویم های نمایشگاهی

نرم افزار اندروید اخبار و تقویم های نمایشگاهی
نرم افزار اندروید اخبار و تقویم های نمایشگاهی

دانلود نسخه جدید نرم افزار اندروید اخبار و تقویم های نمایشگاهی:

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران در مورد تقاوت نسخه جدید و لزوم به روز رسانی این اپلیکیشن پرسیده اند ، این نوشته به توضیحاتی در مورد نسخه جدید خواهد پرداخت .
اول اینکه نرم افزار تقویم و اخبار نمایشگاه های ایران نرم افزاری برای اپلیکیشن های هوشمند اندروید است و قسمتی از اطلاعات پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران را به کاربری که این نرم افزار را بر روی تلفن یا تبلت خود نصب نموده نمایش می دهد .
قسمتهایی چون دانلود تقویم های pdf شهر های مختلف ، اخبار نمایشگاه ها ، فراخوان های نمایشگاهی ، مباحث بازرگانی هنری و نمایشگاهی و عکس روز از قبل بر روی این اپلیکیشن وجود داشت .
در نسخه جدید ضمن بهبود نحوه مرور مطالب بخشهای جدیدی چون رویداد های نمایشگاهی امروز ، نمایشگاه های پیش رو و تقویم و مشخصات مراکز نمایشگاهی اضافه گردیده که بوسیله مرورگر داخلی این نرم افزار صفحاتی که فقط برای دسترسی این نرم افزار تعریف شده را به نمایش در می اورد ، همچنین برای کاربرانی که عضو پایگاه هم هستند این امکان بوجود آمده که با مراجعه به بخش یادآوری رویداد ها رویدادهای علامت گذاری شده از قبل را از نظر زمان برگزاری ، مجری و سایر اطلاعات مورد تحلیل و بررسی قرار دهند .
نسخه جدید اپلیکیشن تقویم و اخبار نمایشگاه ها را می توانید با مراجعه به اینجا ، یعنی از طریق لینک زیر از روی پایگاه کافه بازار دریافت نمایید.
https://cafebazaar.ir/app/com.exbiz/?l=fa

در پایان ضمن تشکر از کلیه کسانی که با نظرات ارزشمند خود ما را در این حرکت یاری می نمایند ، تقاضا داریم با ارتباط مستمر و ایراد نظرات خود ما را در بهبود خدمات مورد نظر یاری فرمایید.

در ادامه بخوانید  نمایشگاه های فروش بهاره تهران

دسترسی های این نرم افزار:

  • خواندن کارت حافظه
  • کنترل چراغ قوه
  • کنترل لرزش
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.